Предмет: Химия, автор: vladlit2018

1. Обчисліть, яку кількість речовини містять: а) мідь масою 25,6 г; б) алюміній масою 10,8 г; в) сірка масою 19,2 г. 2. До формули речовини входять атом Силіцію і два атоми Оксигену. Напишіть цю формулу. Яка кількість речовини міститься в 24 г цієї сполуки? 3. Яка маса міститься: а) у воді кількістю речовини 3,5 моль; б) у склянці води масою 500 моль; в) у кисні масою 6,4; моль) у воді масою 3,6 л?​

Ответы

Автор ответа: swytlanka
0

Ответ:

1,2. більше не знаю, це все.............

Приложения:

vladlit2018: в профиле ещё вопросы
vladlit2018: спасибо хоть как-то
Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

2. До формули речовини входять атом Силіцію і два атоми Оксигену. Напишіть цю формулу. Яка кількість речовини міститься в 24 г цієї сполуки?

SiO2

M(SiO2)=28+2•16=28+32=60г/моль

n(SiO2)=m/M=24/60=0.4моль

3. Яка маса міститься: а) у воді кількістю речовини 3,5 моль;

m(H2O)=n•M= 3.5•(2•1+16)=3.5•18=63г

б) у склянці води масою 500 моль;

m(H2O)=n•M= 500•(2•1+16)=500•18=9000г или 9кг

в) у кисні масою 6,4;

n(O2)=m/M=6.4/(2•16)=0.2моль

моль) у воді масою 3,6 л?

n(H2O)=V/Vm=3.6/22.4=0.161моль


vladlit2018: спасибо бро!!!
vladlit2018: последний вопрос остался
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: romanlevickij9
Предмет: География, автор: esh79