Предмет: Физика, автор: Аноним

Тіло здійснює коливання з амплітудою 6 см на пружині жорсткістю 0,5 кH/m визнач масу цього тіла, якщо його максимальна швидкість дорівнює 3 м/с

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

0,2 кг

Объяснение:

A=0.06 м    k=500 Н/м    vm=3 м/с    m=?

===

vm=A*ω=A*√(k/m)

m=k*(A/vm)²=500*(0.06/3)²=0.2 кг

========================

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: aha4458