Предмет: Химия,
автор: 0666006199aa
Визначити кількість атомів Оксигену в
зразку кисню O2, масою 80 г.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
n(O2) = m(O2)/ M(O2) = 80/32 = 2,5 моль
N(O2) = n(O2) * Na = 2,5 * 6,02 * 10²³ = 15,05 * 10²³ молекул
Так як у молекулі кискю 2 атоми Оксигену, то звідси маємо
N(O2) = 2 * 15,05 * 10²³= 30,1 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: slavichegor1337
Предмет: Другие предметы,
автор: shyra132009
Предмет: Химия,
автор: nonkinadarya
Предмет: Литература,
автор: shaykhislamovaalya
Предмет: Химия,
автор: Аноним