Предмет: Математика,
автор: ggwpcofc
Купили 1кг печива і 2кг цукерок . Вся сума покупки 60 грн .скільки коштує 1кг цукерок якщо цукерки дорощі за печиво у 2 рази
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Х конфеты , Y печенье
2Х + Y = 60
по условию Х = 2 Y
2 * 2 Y+Y = 60
5 Y = 60
Y = 12- стоимость печенья
X = 2*12 = 24 - стоимость конфет
Проверим: 12+2*24 = 60 - верно
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: posmotrim209
Предмет: Українська мова,
автор: romandrsp1
Предмет: Математика,
автор: marinkitagawa2011
Предмет: Биология,
автор: sakara267
Предмет: Музыка,
автор: Аноним