Предмет: Литература, автор: Carroot

П. Грабовський вважав, що заклик до освіти, любові і правди — це єдиний правильний шлях розвитку країни. Чи погоджуєтесь ви з думкою письменника ? Викладіть свої думки з цього приводу. ​

Ответы

Автор ответа: cokoevaajzada
0

Объяснение:

Павло́ Арсе́нович Грабо́вський ((30 серпня (11 вересня) 1864[1], Пушкарне, Охтирський повіт, Харківська губернія, Російська імперія[1] — 29 листопада (12 грудня) 1902, Тобольськ, Тобольська губернія, Російська імперія[2]) — український поет, лірик, публіцист, перекладач, яскравий представник української інтелігенції, яка в умовах самодержавної Російської імперії вела боротьбу за національну свободу України, тісно пов'язану з рухом за соціальне визволення.

Автор ответа: Quarter48
1

Ответ:

П. Грабовський вважав, що заклик до освіти, любові і правди є важливими складовими розвитку країни. Освіта допомагає людям розвивати свої здібності і навички, що сприяє розвитку індивідуальності і суспільства. Любов допомагає будувати спільність і співпрацю, що сприяє розвитку суспільства. Правда повинна бути основою діяльності суспільства, щоб забезпечити справедливість і рівність можливостей.

В цілому, я згоден з думкою П. Грабовського, що заклик до освіти, любові і правди є важливими складовими розвитку країни. Однак, це не означає, що це єдиний правильний шлях розвитку. Інші фактори, такі як економічний розвиток, стабільність політичного суспільств

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: baurzanmnajdjsjsjsj
Предмет: Другие предметы, автор: Fepess
ДАЮ 100 баллов за аналитику газетного номера по заданию:

Возьмите один номер общественно-политической газеты («Московский комсомолец», «Независимая газета» и т. п.). Выявите, какие этнические стереотипы встречаются на страницах газеты. Какие этносы упоминаются в статьях газеты?
Встречаются ли изображения (или другие упоминания) государственных и национальных символов России и других стран в газете? В каком контексте (благоприятном или неблагоприятном) упоминаются представители различных этносов и этносы в целом? Отражает ли газета разнообразие точек зрения по поводу межэтнических отношений и отношений с конкретными этносами? Как вы полагаете, способствует ли газета укреплению положительных (отрицательных) этнических гетеростереотипов? Как в газете отражаются актуальные события, связанные с этническими конфликтами? Способствует ли освещение этих конфликтов их разрешению или эскалации? Сделайте вывод об информационной политике издания: является ли она интернациональной, толерантной, этноцентрической, националистической или шовинистической.
Предмет: Биология, автор: yano4ka44