Предмет: Химия,
автор: sinking60
СРОЧНО,Обчисліть масові частки елементів у сполуках,що мають такі формули;H2O,HCI
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
(H2O)
знайти:
w(H)?
w(O)-?
Розв'язання:
Mr(H2O)=2Ar(H)+Ar(O)
Mr(H2O)=2*1+16=18
nAr(E)
w(E)---------------*100%
Mr(реч.)
2Ar(H)
w(H)=---------------*100%
18
w(H)=0,11*100%
w(H)=11%
w(O)=100%-11%
w(O)=89%
В-дь:11%,89%
Дано:
(HCl)
Знайти:
w((H)-?
w(Cl)-?
Розв'язання:
Mr(HCl)=Ar(H)+Ar(Cl)
Mr(HCl)=1+35,5=36,5
n Ar(E)
w(E)=-------------*100%
Mr(реч.)
Ar(H)
w(H)=----------*100%
36,5
w(H)=0,02739*100%
w(H)=2,74%
w(Cl)=100%-2,74%
w(Cl)=97,26%
В-дь:2,74%, 97,26%
Объяснение:
Записуй все, і постав мені "лучший ответ"5 звёзд
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nstskcbj
Предмет: Математика,
автор: miretytytyty31
Предмет: Математика,
автор: l03639019
Предмет: Українська мова,
автор: nbarysheva07
Предмет: Английский язык,
автор: riana200672