Хто зробить два варіанта кладу 5 зірок!!!
Поможіть

Ответы
варіант 1.
1. В)
2. Г)
3. а)К2SO4, б)AI2S3.
4.
Mr(NaCl) = 23 + 35 = 58 г/моль
Mr(MgCO3) = 24+12+16*3=84 г/моль
5. а)Na2O, б) Fe2O3
6.Cl2O7 - Cl7O2, H2S - H2S2, CuO - Cu2O2
7.
1) Mr (BaCl2) = 56 × 1 + 17 × 2 = 90
Знайдемо масову частку кожного елемента за формулою: W = n × Ar / Mr × 100%
W (Ba) = 1 × 56 / 90 × 100% ≈ 62,2%
W (Cl) = 2 × 17 / 90 × 100% ≈ 37,8%
2)Mr (H2CO3) = 2 + 12 + 48 = 62
Масову частку знаходимо по такій самій формулі.
w(H) = 2 / 62 × 100% ≈ 3,2%
w(C)= 1 × 12 / 62 × 100% ≈ 19,3%
w(O)= 3 × 48 / 62 × 100% ≈ 77,4%
Варіант 2.
1. А)
2. Б)
3.а) СаSО4,. б) CI2O7
4.
Mr (KCl) = 39 + 35,5 = 74,5 г/моль
Мr (CaCO3) = 40+12+(16*3)=100 Г/моль
5.а) K2O2, б) Fe3O4
6. P2O5 - P5O2, Cu2O - Cu2O2
7.
1)Mr (MgCI2) = 24 + ( 35,5 * 2) = 24 + 71 = 95
w (Mg) = 1 × 24 / 95 × 100% ≈ 0,25%
w (CI2) = 2 × 35,5 / 95 × 100% ≈ 0,71%
2)M(H2SO3) = 1 × 2 + 32 + 16 × 3 = 82 г/моль
w(H) = 2 / 82 × 100% ≈ 2,4%
w(S) = 32 / 82 × 100% ≈ 39%
w(O) = 48 / 82 × 100% ≈ 58,6%
якось так, надіюсь помогла.