Предмет: Химия,
автор: RyanGosling123
Обчисліть кількість молекул в сірководні Н2S об’ємом 112 л за (н.у.)
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
n(H2S)=V/Vm=112/22.4=5моль
N(H2S)=n• Na=0.25•6.02•10²³=30,1•10²³ или 3,01•10²⁴
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: vfitkovska
Предмет: Алгебра,
автор: Idkhim
Предмет: Українська література,
автор: kravcovsema38
Предмет: Українська мова,
автор: fdgdfg3
Предмет: Русский язык,
автор: Tahminakj