Предмет: Химия,
автор: keyplex28
Обчисліть масу К2О кількістю речовини 2 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
n(C₂H₅OH) = 2 моль
m(C₂H₅OH) = ?
Mr(C₂H₅OH) = 46 г/моль
m = n · M = 2 · 46 = 92 г.
Объяснение:
keyplex28:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sdhjuydfhhyrs
Предмет: Алгебра,
автор: tomiekawakami
Предмет: Математика,
автор: anaidschool
Предмет: Литература,
автор: Roma24ro
Предмет: Английский язык,
автор: timkabits69