Предмет: Физика,
автор: Аноним
За перші 2 хвилини руху тіло пройшло 3 км, а протягом наступних 40 с тіло пройшло 200 м.
Чому дорівнює у м/с середня швидкість тіла?
L1
=____м,
t1
=___с,
L2
=___м,
t2
=__с,
v1
= __м/с,
v2
=_м/с,
vсер = __м/с
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
t₁ = 2 хв = 120 с
L₁ = 3км = 3000м
t₂ = 40 с
L₂ = 200 м
Найти: Vср. - ?
Vcр.= (L₁ + L₂) /(t₁ + t₂) = (3000 + 200)/(120 + 40) = 3200/160 = 20 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: SinEbanata35
Предмет: История,
автор: annabarishok
Предмет: Биология,
автор: annbyrka
Предмет: Физика,
автор: dzelievamuattara
Предмет: Химия,
автор: eremeevaas