Предмет: Физика,
автор: vladuhen
Відбитий радіосигнал радара повернувся через 0.75 мс Яка відстань до об'єкта?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
t=0,75 мс
c=3×10⁸м/с (швидкість радіохвилі)
R-?
R=c×t/2=0,75×3×10⁸/2 225 000 0000м=225000 км
Объяснение:
vladuhen:
еще 1 остался вопрос
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: muravkomalyha24
Предмет: Українська мова,
автор: darina55559843
Предмет: Литература,
автор: yegane2021
Предмет: Геометрия,
автор: stasykulak