Предмет: Физика,
автор: vladuhen
Довжина океанічної хвилі 250 метрів. її період 20 секунд. Яка Швидкість і чистота цієї хвили?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
12,5 м/с
Объяснение:
λ=250 м T=20c υ=?
===
υ=λ/T=250/20=12,5 м/с
=======================
vladuhen:
помоги еще
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: nelmss
Предмет: Английский язык,
автор: darynka2651
Предмет: Другие предметы,
автор: farida4070
Предмет: Алгебра,
автор: КокойточелXD
Предмет: Математика,
автор: zarmuhambetova370