Предмет: Химия,
автор: kovalcukb20
Визначити об’єм води, необхідний для приготування розчину з масовою часткою H2SO4 35%, якщо маса розчиненої речовини – 9 г. помогите пожалуйста то может
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Відповідь: V(H2O)=16,7мл
Объяснение:
w(H2SO4)=35%
m(H2SO4)=9 г
V(H2O)-?
w(H2O)=100%-35%=65%
9г:35%=Хг:65%
Х=16,7г
1г(H2O)=1мл(Н2О)
V(H2O)=16,7мл
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dragomiryarik
Предмет: Геометрия,
автор: hiyokosayonji12
Предмет: Физика,
автор: jdya3916
Предмет: Химия,
автор: Irina08705
Предмет: Русский язык,
автор: nastyaegor2008