Предмет: Физика,
автор: 5j2cgphyyt
Поїзд масою 3 т , рухаючись прямолінійно, змінив швидкість від 36 км/год до 54 км/год. Знайти зміну кінетичної енергії поїзда. даю 40 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 187,5кДж
Объяснение:
Дано:
m=3т=3000кг
V1=36км/ч=10м/с
V2=54км/ч=15м/с
-------------------
ΔЕк-?
Ек=mV²/2, где:
m-масса тела;
V-cкорость тела
ΔЕк=Ек2-Ек1=mV2²/2-mV1²/2=m/2(V2²-V1)=3000/2*(15²-10²)=187500Дж=187,5кДж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dianaantipenko07
Предмет: Математика,
автор: narogankata
Предмет: Окружающий мир,
автор: harcenkonada30
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним