Предмет: Химия, автор: paradima1211

Деякий метал масою 1,22 г у результаті взаємодії з хлором утворює сполуку масою 4,75 г. Валентність металу дорівнює II. Назвіть метал.​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
2

Объяснение:

Me + Cl2 = MeCl2

n=m/M

n(Me)=n(MeCl2)

1.22/x=4.75/(x+2•35.5)

1.22/x=4.75/(x+71)

4.75x=1.22(x+71)

3,53x=86,62

x=24 это магний

Mg + Cl2 = MgCl2

n(Mg)=n(MgCl2)

1.22/24=4.75/(24+71)

0.05=0.05

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: polinazamula30
Предмет: Алгебра, автор: 00Яна00