Предмет: Физика,
автор: evabodnar2009
яка енергія виділилась при кристалізації та охолодженні до 135°С залізної заготовки масою 40 кг
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m =40 кг
c =460Дж/кг,C
t1 =1535C(температура плавлення)
t2 =135C
лямбдо= 27000дж/кг,C
Q1=c×m×(t1 -t2)
Q2 = лямбдо × m
Q1 +Q2 = 25760000+ 1080000= 26840000Дж=26840кдж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: maksimvagner179
Предмет: Математика,
автор: nikitazbyshko1109
Предмет: Математика,
автор: denisohrimcuk1
Предмет: Биология,
автор: keyn31