Предмет: Физика, автор: mark8mark888

Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання і плавлення 350 г свинцю, початкова температура якого 127 °С?

Ответы

Автор ответа: hello753
0

Ответ:

с =140

m=0,35

t1 =127C

t2=327C

лямбдо= 25000

Q1+Q2

Q1=c×m×(t2-t1) = 9800Дж

Q2=лямбдо×m = 8750Дж

Q1+Q2=9800+8750=18550Дж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sqoobt