Предмет: Химия,
автор: paradima1211
Елемент утворює вищий оксид складу Е₂О₅. Масова частка Оксигену в ньому -56,3%. Який це елемент? Напишіть формулу оксиду та леткої сполуки з Гідрогеном,якщо він її утворює.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
P, PH3
Пояснення:
Дано:
Е₂О₅
w(O) - 56,3% = 0,563
____________________
Знайти:
E - ?
_____________________
w(O) = Ar(O)*5 / Mr(E2O5)
Mr(E2O5) = Ar(O)*5 / w(O)
Mr(E2O5) = 16*5 / 0,563 = 142
Ar(E) = Mr(E2O5) - Ar(O)*5 / 2
Ar(E) = 142 - 80 / 2 = 31
E = P, невідомий елемент це Фосфор
Летка сполука з Гідрогеном:
PH3
Відповідь: P, PH3
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: renataroff27
Предмет: История,
автор: ermolenkoilla3
Предмет: Английский язык,
автор: albinagurkoantonova
Предмет: Геометрия,
автор: supersun00362
Предмет: Математика,
автор: dbaranov603