Предмет: Химия, автор: krolik0877

Яка відносна молекулярна маса газу, якщо за нормальних умов його об’єм становить 0,32л, а маса – 1,144г?

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
4

Объяснение:

n=V/Vm=0.32/22.4=0.0143моль

M = m/n= 1.144/0.0143=80г/моль

Похожие вопросы