Предмет: Математика,
автор: tigrus111
ОЧЕНЬ СРОЧНО
3. За 1,2 кг м'яса заплатили 60 грн. Скільки треба заплатити за 1,6 кг такого м'яса?
Даю 50 балів. 6 клас це пропорції
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
80 грн заплатили за 1,6 кг
Покрокове пояснення:
Переносимо коми та розвяжимо
1)600:12=50
2)50*1,6=80
tigrus111:
Спасибі
Автор ответа:
1
Пошаговое объяснение:
1,2 кг = 60 грн
1,6 кг = х грн
1,2/1,6 = 60/х
1,2 * х = 1,6 * 60
1,2х = 96
х = 96 : 1,2
х = 80
80 грн нужно будет заплатить за 1,6 кг
Прямая пропорциональность
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: tosy20112021
Предмет: Геометрия,
автор: Youoik
Предмет: Английский язык,
автор: polina0706201213
Предмет: Английский язык,
автор: liloanimatronic
Предмет: География,
автор: Аляпролджэ12