Предмет: Физика,
автор: timoha18091997
Водяну пару масою 20г взята при температурі 100°С.Яка кількість теплоти виділяється при конденсації і подяльшому охолодженні води до 20°С?
С РОСПИСОМ :
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m = 20 г = 0,02 кг
t₁ = 100℃
t₂ = 20℃
c = 4200Дж/кг×℃
L = 2,3×10⁶Дж/кг
----------------------------------
Q - ?
Розв'язок:
Q = L×m+c×m×( t₁ - t₂ )
Q = 2,3×10⁶×0,02+4200×0,02×(100-20)= 52720Дж = 52,72 кДж
yrckatya22072006:
Пж помоги мне с физикой
Похожие вопросы