Предмет: Физика, автор: denisseychuk

Двигун внутрішнього

згоряння за рахунок

енергії, що виділилась від спалювання 0,5кг бензину, виконав роботу 7000кДж.

Знайти ККД двигуна. 3

Ответы

Автор ответа: riinna
1

Дано:

m = 0,5 кг

А = 7000 кДж = 7000000 Дж

q = 46000000 Дж/кг

-----------------------------------------------

η - ?

Розв'язок:

η = А/Q

η=7000000 / (46000000×0,5)=0,3×100% = 30%

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Аноним