Предмет: Физика,
автор: bilasdiana
Автомобіль на шляху 110 км витратив 6,9 кг бензину. Середня потужність, яку розвивав двигун, дорівнювала 13 кВт, а середня швидкість руху 75 км/год. Визначте ККД двигуна.питома ткплота згоряння бензину 46 Мдж/кг
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Теплота сгорания 6.9кг бензина: Q=6.9*46МДж=317.4МДж,,
Затраченная энергия за время Рзатр.=1.46ч13квт=19квт
переведём Рз вкт/час и в Дж: Рз=19000*3600с=68400000Дж.
кпд=Рполез/Рзатр.*100%=317400000/68400000 *100%=21.5%
Объяснение:
Надеюсь помог
bilasdiana:
Дякую,це точно правильно?
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: 5ko7xm6
Предмет: Українська мова,
автор: vitabatkovic91
Предмет: Геометрия,
автор: Ivasenko2008
Предмет: Математика,
автор: hhhhhnn
Предмет: Алгебра,
автор: nadtokamarina4