Предмет: Химия,
автор: Аноним
Виберіть формулу для розрахунку масової частки оксигену в речовині: АI2О3 та виконайте розрахунки за цією формулою
Аr(O). 3Ar(O)
На фото все ясно написано ..
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
М(АI2О3) = Ar(Al) * 2 + Ar(O) * 3 = 27 * 2 + 16 * 3 = 102 г/моль
w(O) = 3Ar(Al)/М(АI2О3) = 3 * 16/ 102 = 0,4706 або 47,06%
dfbf34553:
можна просто сказать а,б,в,г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: mamamamadova
Предмет: Математика,
автор: dasac9119
Предмет: Английский язык,
автор: amirkhan034572
Предмет: Английский язык,
автор: wotbzakatx322