Предмет: Физика,
автор: nastanastenka516
Автомобіль протягом 20 с рухався рівномірно на захід зі швидкістю 72 км/год і, повернувши на північ, їхав ще 0,5 хв зі швидкістю 10м/с. Визначити модуль переміщення автомобіля за весь час руху.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: він проїхав би відстань 10 м/сек * 30 сек = 300 м.
Пояснення: Якби автомобіль рівномірно рухався на захід зі швидкістю 72 км/год протягом 20 секунд, він проїхав би відстань 72 км/год * 20 сек = 1440 км/год.
Якби потім автомобіль повернув на північ і їхав ще 0,5 хвилини зі швидкістю 10 м/сек, він проїхав би відстань 10 м/сек * 30 сек = 300 м.
На основі наданої інформації неможливо визначити загальну відстань, пройдену автомобілем. Також незрозуміло, чи вказані швидкості та час у правильних одиницях виміру. Важливо ретельно перевіряти одиниці виміру при вирішенні завдань, пов'язаних з відстанню, швидкістю і часом.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Nononekkk
Предмет: Химия,
автор: mays22018
Предмет: Английский язык,
автор: gamestawer228
Предмет: Алгебра,
автор: kivilevanasta999
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним