Предмет: Физика, автор: niga228777

Блиснула блискавка, і через 13,8с пролунав гуркіт грому. Визнач на якій відстані блиснула блискавка, якщо швидкість звуку рівна 335м/с.

Ответы

Автор ответа: Dhhjesj
2

Відповідь:

4.6 km

Пояснення:

Дано:

t = 13,8 c

u = 335 m/c

_______________

Знайти:

l - ?

________________________________

l = t*u

l = 13,8 c * 335 m/c = 4 623 m = 4.6 km

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: egorhfcghcfhfgfgftmv