Предмет: Физика, автор: h7nedtoke

Яка кількість теплоти виділиться під час кристалізації 100 кг сталі та подальшого її охолодження до 0 °С? Початкова температура сталі дорівнює 1400 °С.​

Ответы

Автор ответа: loletagumi
0

Ответ:

ДАНО:

m=100кг

tпоч=1400°С

tкінцева=0°

с=500Дж/кг°С

λ=84×10³Дж/кг

Q-?

РОЗВ'ЯЗОК:

Q=Q¹+Q²

Q¹=λm

Q¹=84×10³Дж/кг×100кг=8400000Дж=8,4МДж

Q²=cm(tпоч-tкінцева)

Q²=500Дж/кг°С ×100кг×1400°С=70000000Дж=70МДж

Q=8,4МДж+70МДж=78,4МДж

ВІДПОВІДЬ: Q=78,4МДж

Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: jensjsusjzh
Предмет: Математика, автор: Аноним