Предмет: Физика, автор: mixayloffgta5rp

Напруженість електричного поля біля поверхні Землі E0 =-130В/м (знак мінус показує, що вектор напруженості спрямований до центра Землі). На висоті h=0,5 км напруженість Е1 =-50В/м. Обчислити об'ємну густину р електричних зарядів в атмосфері, вважаючи, що вона до висоти h є сталою. Радіус Землі Rз =6,37*10^6 м.
Пожалуйста полное решение со всеми формулами

Ответы

Автор ответа: dobrovolskijegor835
0

591644,Кл (Вибачте,якщо невірно.)


mixayloffgta5rp: не то нашел
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: portalpopm