Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть масову частку Гідрогену H в карбонатній кислоті H2СO3.
Ответы
Автор ответа:
3
- Mr(H2CO3) = 2Ar(H) + Ar(C) + 3Ar(O) = 2*1 + 12 + 3*16 = 2 + 12 + 48 = 62.
- w(H) = 2Ar(H)/Mr(H2CO3) = 2/62 ≈ 3,23%.
Ответ : w(H) ≈ 3,23%.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: stefaniksis
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: KPAYC231
Предмет: Русский язык,
автор: lakhtina28
Предмет: Українська література,
автор: TheArturVeta