Предмет: Химия, автор: Аноним

1. Молекула гліцерину складається з трьох атомів Карбону, вось- ми атомів Гідрогену й трьох атомів Оксигену. Напишіть хімічну формулу гліцерину, обчисліть його відносну молекулярну масу та масові частки кожного елемента. ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

C3H8O3 складається з трьох атомів Карбону, восьми атомів Гідрогену й трьох атомів Оксигену.

Mr(C3H8O3)=3•12+8•1+3•16=92

w(C)=(3•12•100%)/92=39.13%

w(H)=(8•1•100%)/92=8.7%

w(O)=(3•16•100%)/92=52.17%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ablaj999islam
Предмет: Другие предметы, автор: magomedovsasa465
Предмет: Химия, автор: quarckium