Предмет: Химия,
автор: Mira4ka5
Алюміній масою 10,8 г вступив у реакцію, що проходить за схемою EO + Al → E + Al 2 O 3 . Добули метал E масою 33 г. Визначте цей метал.
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
3EO + 2Al → 3E + Al 2 O 3 .
n(Al) = n(E)
10.8/(2•27) = 33/3x
0.2 = 33/3x
33=0.6x
x= 55, Mn мaнган (марганец)
3MnO + 2Al → 3Mn + Al2O3
n(Al) = n(Mn)
10.8/(2•27) = 33/(3•55)
0.2 = 0.2
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sashkjhs
Предмет: Немецкий язык,
автор: lutsijsana7
Предмет: Физика,
автор: kravcenkoa696
Предмет: Химия,
автор: pidlisnijtaras0