Предмет: Физика, автор: deloreluxy

Тіло, яке розташоване на поверхні води, здій- снює 90 коливань за 36 с. Вiд тiла зі швидкістю 1,5 м/с поширюється механічна хвиля. Устано- вiть відповідність між фізичною величиною, що характеризує хвилю, та її числовим значення в одиницях CI. 1 довжина хвилі 2 частота хвилі 3 період коливань джерела хвилі 123 A 0,4 Б 0,6 в 2,4 г 2,5 А Б​

Ответы

Автор ответа: galkimlider
3

Ответ:

T=t/n=36/90=0,4 с v=1/T=1/0,4=2,5 Гц c

L=V/v=1,5/2,5=0,6 м

1-6

2-г

3-a

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kulika049
Предмет: Информатика, автор: maryanatyan2016
Предмет: Математика, автор: sachenkov2009