Предмет: Физика,
автор: 1VasKis
Розв'яжіть з поясненням, будь ласка
Даю 50 балів
Стріла масою 100 г випущена з арбалета вертикально вгору зі швидкістю 40 м/с. Визначити значення кінетичної енергії стріли на висоті 20 м.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Е кин = mv^2/2 = 0.1* 40*40 / 2 = 0.1*1600/2 = 0.1*800 = 80 Дж
Е пот = mgh = 0.1*10*0 = 0 Дж
Полная энергия = 80+0 = 80 Дж
Е пот = 0,1*10*20 = 20 Дж
значит Екин = Еполная - Е пот = 80-20 = 60 дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: zhukilonka27
Предмет: Алгебра,
автор: vitalinaloshakova
Предмет: Українська література,
автор: zadorojnaya1981
Предмет: Математика,
автор: mimishka0093
Предмет: Химия,
автор: jojyo