Предмет: Химия,
автор: belovaaan7
СРОООЧНОО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
Розрахувати масову частку етанолу у 200г водного розчину цього спирту, якщо під час взаємодії спирту з бромоводнем утворилось 12,5г брометану.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(раствора C2H5OH)=200 г
m(C2H5Br)=12.5 г
Найти
w(C2H5OH)-?
Решение:
Для начала запишем уравнение протекающей химической реакции:
C2H5OH+HBr=C2H5Br+H2O
n(C2H5Br)=m/M=12.5/109=0.1147 моль
Из УХР видно, что:
n(C2H5OH)=n(C2H5Br)=0.1147 моль
m(C2H5OH)=n*M=0.1147*46=5,28 г
w(C2H5OH)=m(C2H5OH)*100/m(раствора C2H5OH)=5.28*100/200=2.64 %
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: name1875
Предмет: Другие предметы,
автор: aleksandramozgovaja
Предмет: История,
автор: papuzikaka
Предмет: Другие предметы,
автор: wen200dog
Предмет: Биология,
автор: nikiforcinnatalia50