Предмет: Другие предметы, автор: valeria1550

Помогите пожалуйста, это мистецтво

Приложения:

Ответы

Автор ответа: golivachlena7
0
7. 2 Ілюстрація зайва, адже 1 та 3 є у стилі готика, а 2 - ні
8. Ці 2 скульптури є позолоченими виробами, Ілюстрація ми греческих богів
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: lalallalallala
Прочитайте текст. Складіть простий план.

Хто знає

Росте у дворі лікарні сосна. Старезна, з кривим понівеченим стовбуром, відхилилась від стіни і мовчки вкотре перелічує свої роки. Ніхто не пам'ятає, чи їй за 60, чи за 80, але старожили стверджують, що такою її пам'ятають ще до війни. Скільки горя вона перебачила, скільки смертей, сліз промочило її коріння! Воєнні осколки давно поховала в своєму тілі, посохли, повідпадали нижні міцні гілки, а вона все тягнулась і тягнулась до неба, до сонця. Кілька разів приходили якісь господарники спиляти сосну хворі не дали: «Вона для нас - як символ, як надія на життя. Подивимося з палати на вічну єдність природи і людини і заспокоюємося під шелест її гілочок». Лікарню добудували. П'ять поверхів стало. Скинула сосна знову свої сухі віти, зачахла, почала повільно помирати не дотяглась до неба. Та раптом чудо: минулої весни небачено зазеленіла верхівка далеко вище рівня п'ятого поверху. Та така вже елегантна, пухнаста, свіжа, рясна ну, просто, небаченої краси. Таку 6 лише на центральній площі прикрасити блискучими іграшками або в залі для дітвори. Ні! Ні! Не треба. Вона б втратила свою природну красу. Розмовляє нині сосна з вітрами, кохається з дощами і час від часу

прислухається, про що гомонять люди там, внизу. Чи не йдуть з пилкою.

Може, й справді час послужити їм дошкою, теплом вогню соснових дров в

каміні чи штахеткою в огорожі. Хто знає?
Предмет: История, автор: noen40
1.Прочтите отрывок и определите, к какому из данных государств он относится. В ответе напишите букву.

«…А для процветания миров он (Брахма) создал из своих уст, рук, бёдер и ступней брахмана, кшатрия, вайшью и шудру [соответственно].
…А для сохранения всей этой вселенной он, пресветлый для происшедших из его уст, рук, бёдер и ступней, установил особые [обязанности и] занятия.
…Таким образом, обучение Ведам и изучение их, принесение жертв за себя и за других, а также дачу и получение [милостыни] он установил для брахманов.
…Охрану подданных, а также дачу милостыни, жертвоприношение, изучение Вед и умеренность в наслаждениях он указал для кшатриев.
…Пастьбу скота, а также дачу милостыни, жертвоприношение, изучение Вед, торговлю и ростовщичество — для вайшьи.
…Но только одно занятие Владыка указал для шудры — обслуживание этих каст со смирением».

А)Древняя Греция Б) Древняя Индия В) Древний Египет Г)Древний Рим