Предмет: Химия, автор: fatimafaidarkulova

1. Молекула саны 128 г кемірқышқыл газында канша атом оттек бар екенiн анықтаңыз. А) 6,023*1023 B) 17,52*1023 C) 24,10*1023 D) 27,53*1023 E) 48,18*1023 [1] 2. 0,5 моль алюминий сульфидiнiң (Аl2S3) массасы мен молекула санын анықтаңыз. A) 29,5 г B) 43 г C) 61,5 г D) 75 г E) 3,01*1023 F) 6,02*1023 G) 12,04*1023 [2]

Помогите​

Ответы

Автор ответа: erlanulyardak50
23

Ответ:

В)17,52*102

Объяснение:


yerkebaev01: Шығарылу жолы барма
sabitovadiana2009: n= m:M = 128:44 = 2,9 моль
N = n•Na = 2,9 моль • 6,02 • 10^23
sabitovadiana2009: маған одноклассницам берды
arajlymizgereeva: қайсы
arajlymizgereeva: дұрыс
aidosaldebaev08: кайсысы дурым
dalgambarova: кайсысы дурррыссс
amina5860: 44 кайдан шыкты?
lolk80: АААА дурыс
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kuraevumut