Предмет: Химия,
автор: kerambit558
Срочно!!яка маса солі утвориться при взаємодії 16 г Купрум (ІІ) оксиду з ортофосфатною кислотою якщо вихід 80%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
20 г Х г
2NaOH. + H2SO4. -> Na2SO4. + 2H2O
n= 2моль n=1 моль
М=40 г/моль М=142 г/моль
m=80 г m= 142 г
20 г NaOH. - Х г Na2SO4
80 г NaOH. - 142 г Na2SO4
m(Na2SO4) = 20 * 142 / 80 = 35,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kovalchukul
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: bacsik2010
Предмет: Математика,
автор: matkhrustalev