Предмет: Химия,
автор: p89819235
У розчині продисоціювало 200 молекул речовини, ступінь дисоціації 20%. Скільки молекул було в розчині? СРОЧНО ПОТРІБНО БУДЬЛАСКА!!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
α=20%=0,2
N=200/0,2=1000молекул
Пояснення:
p89819235:
Спасибо, спаситель
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: klymoverchuck
Предмет: Математика,
автор: bugaenkodara95
Предмет: Українська література,
автор: sddamih2
Предмет: Алгебра,
автор: posvistakivanna
Предмет: Английский язык,
автор: dsaef