Предмет: Химия,
автор: Аноним
Визнач масу калій карбонату К2СO3, кількість речовини якого дорівнює 11 моль СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
Щоб визначити масу калій карбонату (K2CO3), необхідно знати його хімічну формулу і молярну масу. Хімічна формула калій карбонату - K2CO3, тобто у ньому містяться 2 атоми калію і 1 атом вуглекислого газу. Молярна маса калію карбонату складає близько 138,205 г/моль.
Таким чином, маса 11 моль калію карбонату дорівнює 11 * 138,205 г = 1520,255 г. В інших одиницях виміру ця маса може бути перетворена на кілограми (1 г = 0,001 кг), тони (1 кг = 0,001 т) чи інші одиниці виміру.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ruslanaleksandrovich
Предмет: История,
автор: romanenkotsvetanamob
Предмет: Химия,
автор: Liza1864
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: ponomarevadara434