Предмет: Физика,
автор: topchik123345
Знайдіть середню швидкість, якщо перші 5с тіло рухалося з швидкісттю 36км/год а гаступні 3с з швидкісттю 72км/год
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
72 км/ч=72*1000 м/3600 с=20 м/с;
36 км/ч=10 м/с.
Vcp=весь путь/все время.
t1=0,5S/20=S/40
t2=0,5S/10=S/20
t=t1+t2=S(1/40+1/20)=S*3/40;
Ответ: Vcp=S/t=S/(S*3/40)=40/3=13 1/3 м/с
Пояснення:
eabrashkin007:
це неправильно чел
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: a09084184
Предмет: История,
автор: kissme552
Предмет: Геометрия,
автор: dariauchyk5
Предмет: Литература,
автор: mazurvad265
Предмет: Английский язык,
автор: angelinamushnir530