Предмет: Физика, автор: FEK2044

Поїзд, що рухається під уклон довжиною 8=7,5 км з прискоренням а=0,02 м/с², досяг швидкості 120 м/с. Знайти початкову швидкість поїзда Voi

час його руху під уклон

Ответы

Автор ответа: demizenazarov
0

Ответ:

s=7,5км=7500м

а=0,02м/c2

v=120м/с

v0=?

S=v2-v02/2a

v2-v02=2as

v2=v02-2as

v=√v02-2as

v=√120^2-2∙0,02∙7500=√14400-0,04∙7500=√14400-300=√14100=118,743420804м/с

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Lero4kkka