Предмет: Физика,
автор: asinatochka
Визначити ККД нагрівника, якщо для отримання 82,5МДж. корисно спожитої теплоти витрачено 2,5кг. природного газу.(питома теплота згоряння природного газу 44МДж/кг.)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 75%
Объяснение:
Дано:
Qп=82,5МДж
m=2,5кг
q=44МДж/кг
------------------
η-?
η=Qп/Qз, где:
Qп-полезная теплота;
Qз-затраченная теплота:
Qз=q*m, где:
q- удельная теплота сгорания газа;
m-масса газа.
Тогда:
η=Qп/(q*m)=82,5/(44*2,5)=0,75*100%=75%
skorohodsofia9:
можно я тебе задам задачу з физики просто срочно нада!?
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Vladik4448934
Предмет: Українська мова,
автор: proroma083
Предмет: Математика,
автор: tk4550496
Предмет: Английский язык,
автор: wyonadzj
Предмет: Литература,
автор: guncenkov0911