Предмет: Химия, автор: mashamarshal26

ДОПОМОЖІТЬ С ХІМІЄЮ БУДЬ ЛАСКА ДАМ 50 БАЛІВ

Приложения:

Ответы

Автор ответа: smulskaaliza19
1

Ответ:

1. Дано:

m(р-ну)=200г

W(солі)=2,5 %

m(солі) -?

m(H2O)-?

Розв.:

m(солі)=(200*2,5)/100% = 5 г

m(H2O)=200-5=195г

2.Дано:

m(р-ну)= 600г

W(NaNO3) = 10%

m(H2O)= 400г

W(солі) - ?

Розв.:

m(р-ну) = 600+400=1000 г

m(солі)= (600*10%)/100% = 60 (г)

W(солі)= (60/1000)*100%=6%

Объяснение:

Похожие вопросы