Помогите отредактировать текст
Покрова
Вона така ж нездоланна й бе(з,с)смертна, як і той народ що її породив.
Це св(*?)ято встановлене (на)чес..т.. (Б,б)ожої (М,м)ат(и,е)рі, яка зняла (з,із,зі) своє(й,ї) голови білу хустку - покрову (і,й) ро(с,з)кинула її (над)люд..ми що були (у,в)церкві.
Особливо шанували (п,П)окрову (з,З)апоріз..к(і,и) козаки. Вона була їхн..ою заступниц(ьо,е)ю (у,в)далек(і,и)х походах, (під)покровом (б,Б)огомат(и,е)рі вони (не)боялися ні ро(с,з)бурханої морс..кої стихії ні злих ворожих сил.
Св(*?)ящен..ою (для)кожного козац..кого лицаря (на)(с,С)ічі була (П,п)окровс..ка церква.
Покрова (у,в)народному кал(и,е)ндарі - помітна п(е,и)реломна дата, після якої холод почував себе господарем (на)з(е,и)млі. Тому до (П,п)окрови с(и,е)ляни намагалися ут(е,и)плити хати забити й замазати (у,в)сі щ(і,и)лини. Звідси й вигук Покров натопи хату (без)дров!
Жовт(и,е)н.. був в(е,и)селим щедрим (на)ро(с,з)ваги місяц(е,ьо)м.
Ответы
Ответ:
Покрова. Вона ж така нездоланна й безсмертна, як і той народ, що її породив. Це свято встановлене на честь Божої Матері, яка зняла зі своєї голови білу хустку-покрову, й розкинула її над людьми, що були у церкві. Особливо шанували Покрову- Запорізькі козаки. Вона була їхньою заступнецею у далеких походах, під покровом Богоматері, вони не боялися ні розбурханої морської стихії, ні злих ворожих сил.
Священною для кожного козацького лицаря на Січі, була Покровська церква.
Покрова у народному календарі- помітна переломна дата, після якої холод почував себе господарем на землі. Тому до Покрови, селяни намагалися утеплити хати, забити, й замазати усі щілини. Звідси й вигук: Покров- натопи хату дров!
Жовтень- був веселим, щедрим нм розваги місяцем.
Объяснение:
Ответ:
Покрова
Вона така ж нездоланна й безсмертна, як і той народ, що її породив.
Це свято встановлене на честь Божої Матері, яка зняла зі своєї голови білу хустку - покрову й розкинула її над людьми, що були в церкві.
Особливо шанували Покрову запорізькі козаки. Вона була їхньою заступницею в далеких походах, під покровом Богоматері вони не боялися ні розбурханої морської стихії, ні злих ворожих сил.
Священною для кожного козацького лицаря на Січі була Покровська церква.
Покрова в народному календарі помітна -
переломна дата, після якої холод почував себе господарем на землі. Тому до Покрови селяни намагалися утеплити хати, забити й замазати всі щілини. Звідси й вигук: "Покров, натопи хату без дров!"
Жовтень був веселим, щедрим на розваги місяцем.