Предмет: Химия, автор: nikamaslennikova531

Обчисліть об’єм кисню (н.у.) , який займає
порція кількістю речовини – 0,45 моль.

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА,ДАЮ 100 б.

Ответы

Автор ответа: polypollianna
1

Відповідь:

V(O2)=0.45 моль × 22,4л/моль= 10,08л

Пояснення:Об'єм розраховують за формулою V=n×Vm.

n - кількість речовини, виміряється в моль

Vm-молярний об'єм. Стала величина за нормальних умов. Vm=22,4л/моль.

Отож, V(O2)=0.45 моль × 22,4л/моль= 10,08л


nikamaslennikova531: Спасибо большое
vladlit2018: можете помочь с моим вопросом по химии на эту же тему?(он в профиле)
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: dashaa13d13
Предмет: Химия, автор: rvald
Предмет: Алгебра, автор: vedeo13