Предмет: Физика,
автор: kirillsvirakin
У кар'єрі за добу добувають 5000 м3 піску. Скільки потрібно платформ 20 т кожна, щоб перевезти цей пісок? Густина піску 1500 кг/ м3
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо маса піску
1500 кг/м3 * 5000 м3 = 7500000кг = 7500 т
7500 т : 20 = 375 платформ
kirillsvirakin:
Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: beautyq0207
Предмет: Физика,
автор: rimmakhaninaa
Предмет: Математика,
автор: kuntsevichmatvei
Предмет: Математика,
автор: gytaraarmine32
Предмет: Математика,
автор: alinatop936