Предмет: Физика, автор: koroldambi

Кулю скинули з висоти h=2 і швидкістю v0=4 Знайти час падіння та швидкість на поверхні землі.

g=10м/с 2 . ОЧЕНЬ СРОЧНО!!

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

см фото

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы