Предмет: Математика, автор: dzeter4

Помогите

х4-5.6х2+6,4=0

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ahad19902390fuf
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для того, чтобы найти решение уравнения x4 - 5x2 - 6 = 0, которое есть биквадратным уравнением мы применим замену.

Итак, пусть t = x2 и мы получаем уравнение:

t2 - 5t - 6 = 0.

Уравнение есть квадратным. И для вычисления его корней прежде вычислим дискриминант:

D = b2 - 4ac = (-5)2 - 4 * 1 * (-6) = 25 + 24 = 49;

t1 = (-b + √D)/2a = (5 + √49)/2 * 1 = (5 + 7)/2 = 12/2 = 6;

t2 = (-b - √D)/2a = (5 - √49)/2 * 1 = (5 - 7)/2 = -2/2 = -1.

Вернемся к замене переменной:

1) x2 = 6;

x = √6;

x = -√6;

2) x2 = -1 нет корней

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: cifk041
II. Анализ предложений. Прочитайте предложения, выполните задания. 1. До создания антибиотиков в начале прошлого века люди массово умирали от туберкулёза воспаления лёгких дизентерии и других опасных заболеваний считавшихся в то время неизлечимыми. 2. В 1928 году Александр Флеминг проводил рядовой эксперимент в ходе исследования посвященного изучению борьбы человеческого организма с бактериальными инфекциями. многолетнего 3.Он заметил, что в чашах предназначенных для выращивания бактерий образовались плесневые грибы. 4. Рассмотрев повнимательнее и изучив их учёный обнаружил что вокруг каждого пятна плесени образовалась область с полностью уничтоженными опасными бактериями. 5. Сделав вывод что плесень вырабатываем вещество убивающее бактерии Флеминг выделил молекулу известную как «пенициллин 6. Это и был первый современный антибиотик. A) Укажите номера предложений, В которых есть обособленные определения (знаки препинания не расставлены). Б) Укажите номера предложений с обособленными обстоятельствами. в) Определите, какие предложения являются сложными.​
Предмет: История, автор: oksanabondareva743
1. Про які події (або явища) йдеться у фрагментах джерел. У чому їхнє історичне значення? (6 балів)

1.1. «...Тим часом підросло молоде покоління, яке в своїх молодечих серцях мало більше віри в життєві сили і майбутнє свого рідного народу, ніж його батьки. Воно знов підняло прапор нашої національної самостійності і почало закликати до праці. Се покоління назвалося народовцями. Народовцями, - бо своєю задачею вважало працю для простого народу в рідній мові того народу...» (М. Лозинський)

1.2. «...Один зі старших руських діячів, о. Стефан Качала, член-засновник "Матиці", який разом із молоддю старався скерувати "Матицю" на добру дорогу, виклав у газеті "Слово" проект заснування нового товариства для просвіти народу і поставив йому за мету: "сприяти розвитку народної просвіти в напрямах моральному, матеріальному і політичному через видання практичних книжок, брошур і т.д. тією мовою, якою народ говорить... Нагальні збори відкрив голова комітету Анатоль Вахнянин і розповів про заходи щодо заснування товариства...» (М. Лозинський)

1.3. «Найневідкладніші національні потреби галицьких русинів: бажано, щоб у Східну Галичину призначалися лише такі службовці і судді, які доведуть своє належне знання руської мови - усно і на письмі; бажано, щоб усі цісарсько-королівські органи влади, установи і суди в Східній Галичині стосовно руських сторін, а також з власної ініціативи користувалися лише руською мовою і руським письмом; бажано, щоб у Львівському університеті була створена кафедра історії руського народу (з руською мовою викладання)...; бажано відкрити підготовчий клас при руській частині гімназії в Перемишлі і, крім того, ще одну руську гімназію в Східній Галичині...; бажано створити принаймні одну нову учительську семінарію руського типу і вже існуючі семінарії для вчителів і вчительок у Львові, Станіславі, Тернополі і Перемишлі повністю утраквізувати (зробити двомовними. - Авт.)...»