Предмет: Українська мова, автор: martamelnik11

чи правильно повів себе Лис з лісовими мешканцями у казці фарбований лис Чому​

Ответы

Автор ответа: liliia262781190101
13
Ні, тому що він підло обдурив усіх лісових мешканців.
Автор ответа: NataliSb
1

Відповідь:Лис Микита був хитрим-прехитрим: “Кілька разів бачили його стрільці, травили його псами, заставляли на нього заліза або підкидали йому затруєного м’яса, нічим не могли йому доїхати кінця”.

Лис серед  білого дня вибирався на полювання й ніколи не вертав з порожніми руками. Незвичайне щастя і хитрість зробили його страшенно гордим!

Лис Микитане правилно повів себе з лісовими мешканцями. Дурив їх, видаючи себе за звіра Остролиса. І, звісно, мав від цього величезну користь, бо звірі ставилися до нього, як до царя: “… тепер не потребував сам ходити налови, засідати, мордувати. Все готове, зарізане… приносили йому услужні міністри”. Але чи був справедливим наш герой, видаючи себе за царя? Звісно, ні!

Його справедливість була звичайною “лисячою справедливістю”: “хто був дужчий, той ліпший”.

Але у будь-якій казці завжди перемагає правда та справедливість. Так сталося і з Лисом Микитою. Звірі впізнали в ньому простого фарбованого лиса і розірвали на шматки.

Ось такого кінця дійшов головний герой, бо нечесність та хитрування завжди будуть засуджуватись у стосунках між людьми.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: adisul
20 баллов!!!!Выберите правильные высказывания!!!!!!!!!!!!!!!
1. Условные рефлексы передаются по наследству.
2. Примером безусловные рефлекса является сужение зрачка глаза при воздействии яркого света.
3. Безусловные рефлексы помогают организму приспособиться к постоянным условиям среды.
4. Поведение пчел, муравьев – примеры врожденных форм поведения - инстинктов. 5. У близнецов условные рефлексы всегда одинаковы. 6. Условные рефлексы лежат в основе врожденного поведения. 7. Динамический стереотип – это система условно-рефлекторных связей. 8.Условные рефлексы в течение жизни могут как закрепляться, так и угасать. 9. Различают условное и безусловное торможение. 10. Баз сна человек может обходиться только 4-5 суток. 11. Сон – один из видов торможения, которое охватывает кору полушарий большого мозга и нижележащие центры. 12. В период быстрого сна мы видим сновидения .13. Быстрый сон соответствует состоянию глубокого сна.

14. Все люди видят сновидения.

15. В восприятии складывается целостный образ предмета. 16. Память – это сохранение в сознании прошлого опыта, дающего возможность его повторного использования. 17. Логическая память основана на многократном повторении. 18. Первую классификацию темпераментов человека дал Гиппократ. 19. Различают сильный и слабый тип нервной системы. 20. Для людей со слабым типом нервной системы характерна заторможенность