Предмет: Физика,
автор: yspishna2007
Яку роботу виконує сила тяжіння під час вільного падіння тіла масою 1 кг протягом 5 с після початку падіння?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
При падінні тіла у вільному просторі тіло здійснить падіння шляхом 1250 м
Объяснение:
Дано
M=1 кг
t= 1 c
h-?
Знайдемо модуль сили тяжіння
g-прискорення вільного падіння завжди 10м/c
Тому
Fт=g*m
Ft=10*1
За формую визначення висоти вільного падіння (закріплено зображенням) отримуємо h=1250м
Пояснення:
yspishna2007:
дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: polin4ys010641
Предмет: Литература,
автор: 354222191
Предмет: Физика,
автор: Dkvink
Предмет: Алгебра,
автор: vladmashaf
Предмет: Математика,
автор: emaksuda